Lokaty do jednego roku.

Lokaty w Banku BGŻ Optima.

Wśród lokat do jednego roku największą popularność mają lokaty półroczne. Można znaleźć wiele ciekawych ofert takich właśnie lokat. Jest w czym wybierać. Każdy bank ma co najmniej kilka ofert, aby można było wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. BGŻ Optima proponuje nam ofertę lokaty deklasującej z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,3% w skali roku. Jest to lokata na jaką można wpłacić od 1000 do 100 000 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie konta oszczędnościowego w tymże banku. Co ważne można założyć trzy takie lokaty do kwoty 100 tysięcy złotych. W Banku BGŻ Optima mamy lokatę elastyczną 6M. Przy założeniu jej na okres sześciu miesięcy możemy liczyć na 1,5% oprocentowanie w skali roku. Minimalna kwota niezbędna do założenia lokaty to tysiąc złotych. Podobnie jak w przypadku lokaty deklasującej, tutaj również konieczne jest założenie rachunku w banku. Wcześniejsze zerwanie lokaty skutkuje obniżeniem oprocentowania do 1,1% w skali roku.

Lokaty w Idea Banku.

W Idea Banku znajdziemy lokatę Cloud z oprocentowaniem 2,16% w skali roku. Na sześć miesięcy możemy wpłacić na lokatę kwotę od pięciuset złotych do miliona. Zakres kwot jest bardzo duży przez co wiele osób może z tej lokaty skorzystać. Nie spełniając warunków jakie zakłada lokata, nie utracimy wszystkich odsetek, ale oprocentowanie spadnie do 0,5%. Idea Bank ma dla swoich klientów lokatę na nowe środki jaką można założyć nie tylko na pół roku, ale też na okres dziewięciu miesięcy. Lokata ma oprocentowanie 2% w skali roku. Zakres kwot zaczyna się od pięciuset złotych, a kończy na milionie. Na lokacie lokuje się nowe środki, jakie są nadwyżką nas saldem lokat w Idea Banku lub w Lion’s Banku na dzień 20 czerwca 2017 r. Bez spełnienia żadnych dodatkowych warunków możemy założyć Lokatę Nr 1 z oprocentowaniem 1,8%. Zakres kwot jest taki sam jak w przypadku lokaty na nowe środki i można tą lokatę założyć również na dziewięć miesięcy. Lokata Fair Play to kolejna propozycja przygotowana przez Idea Bank. Możemy liczyć na oprocentowanie rzędu 1,75% w skali roku. Na lokatę można wpłacić środki od pięciuset złotych do miliona. Jeżeli zerwiemy lokatę ciągu pierwszych 4 lub 6 miesięcy utracimy wszystkie odsetki. Jeżeli lokata będzie zerwana lokaty po zakończeniu 4 lub 6 miesiąca trwania lokaty, bank obniży nam oprocentowanie do 1,5%, ale zachowamy prawo do wypracowanych odsetek. Idea Bank jest bankiem jaki stara się stworzyć takie oferty, które dopasują się do potrzeb różnorodnego klienta. Ofert jest na tyle dużo, że każdy może znaleźć lokatę najbardziej odpowiednią dla siebie.

Lokaty w Banku BGŻ Optima. Wśród lokat do jednego roku największą popularność mają lokaty półroczne. Można znaleźć wiele ciekawych ofert takich właśnie lokat. Jest w czym wybierać. Każdy bank ma co najmniej kilka ofert, aby można było wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. BGŻ Optima proponuje nam ofertę lokaty deklasującej z oprocentowaniem nominalnym…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.